Høsten har kommet, og det er ingen bedre måte å feire starten på den skumle sesongen enn med din favoritt Halloween-filmer ! Heldigvis har Freeform satt opp enda en fantastisk 31 Nights of Halloween-plan for dette året som garantert vil holde fansen underholdt hele oktober!
I løpet av oktober måned vil Freeform nok en gang sende encores av klassiske Halloween-filmer på tvers av timeplanen, og snu sine beste sendetider (og på noen dager også på dagtid!) til skumle filmer som hele familien kan glede seg over.
Selvfølgelig er ingen 31 Nights of Halloween-serie noen gang komplett uten favoritter som f.eks Hokus pokus som vil bli sendt på flere kvelder på tvers av årets program – og gir fans mange muligheter til å nyte filmen i oktober!
31 Nights of Halloween-planen 2022
Vil ikke gå glipp av et minutt Freeforms 31 netter med Halloween ? Nedenfor bryter vi ned hele timeplanen for årets uhyggelige begivenhet som igjen vil inneholde alle dine favoritter, inkludert Hocus Pocus, Edward Scissorhands, Beetlejuice og mer! (Alle tider EST.)
Lørdag 1. okt
7:00a/6:00c – Edward Scissorhands
9:10a/8:10c – The Witches (1990)
11:20a/10:20c – The Haunted Mansion (2003)
1:25p/10:20c – Tim Burtons The Nightmare Before Christmas
3:05p/2:05c – Hotel Transylvania
5:10p/4:10c – Hotel Transylvania 2
7:15p/6:15c – Hokus Pokus
9:25p/8:25c – Beetlejuice
11:30p/10:30c – Ghostbusters (1984)
Søndag 2. okt
7:00a/6:00c – The Witches (1990)
9:10a/8:10c – Decorating Disney: Halloween Magic
10:10a/9:10c – Halloweentown
12:15p/11:15c – Hotel Transylvania
2:20p/1:20c – Hotel Transylvania 2
4:25p/3:25c – Maleficent
6:30p/5:30c – Beetlejuice
8:35p/7:35c – Hokus Pokus
10:45p/9:45c – Ghostbusters (2016)
mandag 3. okt
1:00p/12:00c – Freeform Premiere Buffy The Vampire Slayer (1992)
3:00p/2:00c – Ghostbusters (1984)
5:30p/4:30c – Ghostbusters II
8:00p/7:00c – Ghostbusters (2016)
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Tirsdag 4. okt
11:30a/10:30c – Ghostbusters (1984)
2:00p/1:00c – Ghostbusters II
4:30p/3:30c – Edward ScissorHands
7:00p/6:00c – Maleficent
9:00p/8:00c – Hokus Pokus
12:00a/11:00c – Natt på museet: Gravens hemmelighet
Onsdag 5. okt
12:00p/11:00c – Natt på museet: Gravens hemmelighet
2:00p/1:00c – Madagaskar
16:00p/3:00c – Hotel Transylvania
18.00/17.00 – Hotel Transylvania 2
8:00p/7:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Torsdag 6. okt
11:00a/10:00c – Madagaskar
1:00p/12:00c – Hotel Transylvania
15:00p/2:00c – Hotel Transylvania 2
5:00p/4:00c – Shrek Forever After
19:00/18:00 – Halloweentown
9:00p/8:00c – Halloweentown II: Kalabar's Revenge
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Fredag 7. oktober
10:30a/9:30c – Scared Shrekless
11:00a/10:00c – Shrek Forever After
1:00p/12:00c – 11:00p/10:00c – Family Guy
12:00a/11:00c – Hotel Transylvania 2
Lørdag 8. okt
7:00a/6:00c – Decorating Disney: Halloween Magic
8:00a/7:00c – Hotel Transylvania 2
10:00a/9:00c – Gåsehud 2: Haunted Halloween
12:05a/11:05c – Ghostbusters (1984)
2:35p/1:35c – Ghostbusters II
5:05p/4:05c – Beetlejuice
7:10p/6:10c – Hokus Pokus
9:20p/8:20c – Maleficent
11:25p/10:25c – Maleficent: Mistress of Evil
Søndag 9. okt
7:00a/6:00c – Monsters vs. Aliens: Mutant Pumpkins
7:30a/6:30c – Gåsehud 2: Haunted Halloween
9:35a/8:35c – Ghostbusters (1984)
12:05a/11:05c – Ghostbusters II
2:40p/1:40c – Beetlejuice
4:45p/3:45c – Hokus Pokus
6:55p/5:55c – Freeform Premiere Get Out
9:25p/8:25c – Freeform Premiere Halloween (2018)
11:55p/10:55c – Freeform Premiere A Quiet Place
mandag 10. okt
11:30a/10:30c – Et stille sted
1:40p/12:40c – Kom deg ut4:15p/3:15c – Halloween (2018)
6:50p/5:50c – Freeform Premiere Happy Death Day
9:25p/8:25c – Freeform Premiere Happy Death Day 2U
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Tirsdag 11. okt
12:30p/11:30c – Maleficent
2:30p/1:30c – Huset med en klokke i veggene5:00p/4:00c – The Haunted Mansion (2003)
19:00p/6:00c – Hotel Transylvania9:00p/8:00c – Hotel Transylvania 2
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Onsdag 12. okt
10:30a/9:30c – Huset med en klokke i veggene
1:00p/12:00c – Hotel Transylvania
15:00p/2:00c – Hotel Transylvania 2
5:00p/4:00c – Ghostbusters (2016)
8:00p/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Torsdag 13. okt
10:30p/9:30c – Frankenweenie (2012)
12:30p/11:30c – Edward Scissorhands
3:00p/2:00c – Miss Peregrines hjem for særegne barn
6:00p/5:00c – Tim Burtons Corpse Bride
7:30p/6:30c – Tim Burtons The Nightmare Before Christmas
9:00p/8:00c – Beetlejuice
12:00a/11:00c – Tim Burtons Corpse Bride
Fredag 14. okt
10:30a/9:30c – Miss Peregrines hjem for særegne barn
1:30p/12:00c – 5:00p/4:00c – Family Guy
5:00p/4:00c – Beetlejuice
7:00p/6:00c – 11:00p/10:00c – Family Guy
12:00a/11:00c – 2:00a/1:00c – Family Guy
Lørdag 15. okt
7:00a/6:00c – Krok
10:15a/9:15c – Slik trener du dragen din 2
12:25p/11:25c – Tim Burtons Corpse Bride
2:25p/1:25c – Toy Story of TERROR!
2:55p/1:55c – Scared Shrekless
3:25p/2:25c – Shrek Forever After
5:30p/4:30c – Hokus Pokus
7:40p/6:40c – Hotel Transylvania
9:45p/8:45c – Hotel Transylvania 2
11:50p/10:50c – Hotel Transylvania 3: Sommerferie
søndag 16. okt
7:00a/6:00c – Slik trener du dragen din 2
9:10a/8:10c – Tim Burtons Corpse Bride
10:45a/9:45c – Scared Shrekless
11:15a/10:15c – Shrek Forever After
1:20p/12:20c – Hotel Transylvania
3:25p/2:25c – Hotel Transylvania 2
17:30/16:30 – Hotel Transylvania 3: Sommerferie
7:40p/6:40c – Hokus Pokus
9:50p/8:50c – Maleficent
11:55p/10:55c – Heksene
mandag 17. okt
12:00p/11:00c – Ghostbusters (1984)
2:30p/1:30c – Ghostbusters II
5:05p/4:05c – The Haunted Mansion (2003)
Pop 'N Knowledge dobbel funksjon
7:10p/6:10c – Tim Burtons The Nightmare Before Christmas
8:50p/7:50c – Hokus Pokus
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Tirsdag 18. okt
10:30a/9:30c – Ghostbusters (1984)
1:00p/12:00c – Ghostbusters II
3:30p/2:30c – Fright Night (2011)
6:00p/5:00c – Ghostbusters (2016)
Pop 'N Knowledge
9:00p/8:00c – Beetlejuice
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Onsdag 19. okt
10:30a/9:30c – Fright Night (2011)
1:00p/12:00c – Ghostbusters (2016)
4:00p/3:00c – Maleficent
6:00p/5:00c – Beetlejuice
8:00p/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Torsdag 20. okt
11:00a/10:00c – The Witches (1990)
1:00p/12:00c – Natt på museet: Gravens hemmelighet
15:00/14:00 – Halloweentown
5:00p/4:00c – Halloweentown II: Kalabar's Revenge
7:00p/6:00c – Hotel Transylvania9:00p/8:00c – Hotel Transylvania 2
12:00a/11:00c – The Witches (1990)
Fredag 21. okt
10:30a/9:30c – 17:00p/4:00c – Family Guy
17:00/16:00 – Hotel Transylvania
19:00p/6:00c – Hotel Transylvania 2
9:00p/8:00c – 11:00p/10:00c – Family Guy
12:00a/11:00c – Buffy the Vampire Slayer (1992)
Lørdag 22. okt
7:00a/6:00c – Buffy the Vampire Slayer (1992)
9:00a/8:00c – Maleficent
11:00a/10:00c – Ghostbusters (1984)
1:30p/12:30c – Ghostbusters II
4:00p/3:00c – Ghostbusters (2016)
7:15p/6:15c – Beetlejuice
9:20p/8:20c – Hokus Pokus
11:30p/10:30c – Huset med en klokke i veggene
Søndag 23. okt
7:00a/6:00c – Huset med en klokke i veggene
9:30a/8:30c – Ghostbusters (1984)
12:00p/11:00c – Ghostbusters (2016)
3:10p/2:10c – Beetlejuice
5:15p/4:15c – Hokus Pokus
7:25p/6:25c – Monsters, Inc.
9:30p/8:30c – Monsters University
12:00a/11:00c – Shrek Forever After
mandag 24. okt
12:00p/11:00c – Tim Burtons Corpse Bride
2:00p/1:00c – Miss Peregrines hjem for særegne barn
5:00p/4:00c – Shrek Forever After
7:00p/6:00c – The Haunted Mansion (2003)
9:00p/8:00c – Maleficent
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Tirsdag 25. okt
10:30a/9:30c – Tim Burtons Corpse Bride
12:00p/11:00c – Miss Peregrines hjem for særegne barn
15:00/14:00 – Halloweentown
17:00/16:00 – Hotel Transylvania
19:00p/6:00c – Hotel Transylvania 2
9:00p/8:00c – Hotel Transylvania 3: Sommerferie
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
onsdag 26. okt
12:00p/11:00c – Halloweentown II: Kalabar's Revenge
14:00p/1:00c – Hotel Transylvania
16:00p/3:00c – Hotel Transylvania 2
6:00p/5:00c – Hotel Transylvania 3: Sommerferie
8:00p/7:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Torsdag 27. okt
11:00a/10:00c – Klar eller ikke
ali wentworth naken1:00p/12:00c – Maleficent
3:00p/2:00c – Ghostbusters (1984)
5:30p/4:30c – Ghostbusters II
8:00p/7:00c – Ghostbusters (2016)
12:00a/11:00c – Buffy the Vampire Slayer (1992)
Fredag 28. oktober
10:30a/9:30c – Ghostbusters (2016)
1:30p/12:30c – 11:00p/10:00c – Family Guy
12:00a/11:00c – 2:00a/1:00c – Kontoret
Lørdag 29. okt
7:00a/6:00c – Slik trener du dragen din 2
9:10a/8:10c – Edward Scissorhands
11:40a/10:40c – Frankenweenie (2012)
1:40p/12:40c – Tim Burtons Corpse Bride
3:35p/2:35c – Gåsehud 2: Haunted Halloween
5:40p/4:40c – Tim Burtons The Nightmare Before Christmas
7:20p/6:20c – Hotel Transylvania
9:25p/8:25c – Hokus Pokus
11:35p/10:35c – Ghostbusters II
Søndag 30. okt
7:00a/6:00c – The Witches (1990)
9:05a/8:05c – Tim Burtons Corpse Bride
10:45p/9:45c – Gåsehud 2: Haunted Halloween
12:50p/11:50c – The Haunted Mansion (2003)
2:55p/1:55c – Hotel Transylvania
5:00p/4:00c – Beetlejuice
7:05p/6:05c – Hokus Pokus
9:15p/8:15c – Maleficent
11:20p/10:20c – Maleficent: Mistress of Evil
mandag 31. okt
10:30p/9:30c – Ghostbusters (1984)
1:00p/12:00c – The Haunted Mansion (2003)
3:00p/2:00c – Beetlejuice
5:00p/4:00c – Maleficent
19:00p/6:00c – Hotel Transylvania
9:00p/8:00c – Hokus Pokus
12:00a/11:00c – The Simpsons: Treehouse of Horror-episoder
Hvilke 31 Nights of Halloween-filmer gleder du deg mest til å se i år? Skriv favorittene dine i kommentarfeltet nedenfor!